Jak sledovat letadla online – Jak sledovat lety

4
(1)

Máte někoho vyzvednout na letišti? Abyste se nemuseli spoléhat na data, která poskytují aerolinie na svých webových stránkách nebo přímo na letišti, můžete využít sledování letadla online. Stačí vědět, odkud letadlo letí a kam, a také hodinu odletu. Poté se prostřednictvím různých služeb na internetu můžete dívat na mapu, jak se letadlo přibližuje místu určení. Toto vše je možné během letu.

FlightStats

Interakce FlightStats vám ukáže živá data z letů. Pokud si vyhledáte stránky na tuto interakci, pak můžete sledovat všechna letadla, která jsou zrovna ve vzduchu. Pokud toužíte zjistit právě váš let, stačí zadat jeho parametry a můžete sledovat, jak se letadlo přibližuje. Podívat se ale můžete také do historie. Dostupné také ve formě mobilní aplikace.

Mobilní aplikace

Většina leteckých společností nabízí své vlastní aplikace, které lze použít k odbavení, získání palubních průkazů a sledování letů až do určitého bodu, ale níže uvedené aplikace vám nabízejí sledování letadel ve vzduchu a řadu dalších funkcí, které mohou být užitečné. Mohli byste se také zajímat o nejlepší cestovní techniky a tipy a v případě, že dojde k problémům s letem. Můžete si také přečíst, co dělat, když je váš let zrušen.

Flightradar24

Tato aplikace je zdarma. Jejím prostřednictvím můžete sledovat letadla na obloze v reálném čase, zkontrolovat odhadované časy odletu a příletu a vyhledávat podle čísla letu, letiště nebo letecké společnosti. Pro nadšence obsahuje aplikace fotografie, historické letové údaje a dokonce i 3D pilotní zobrazení. Pokud potřebujete větší hloubku dat, pak můžete zakoupit Silver nebo Gold verzi, které vám dávají více historie letů, překryvů v přímém přenosu, leteckých map, a více. K dispozici pro Apple a Android.

ADSB Flight Tracker

Tato aplikace vám zdarma nabízí monitorování závislého sledování, které přijímá letadla vysílající své pozice. Tato aplikace má funkčnost přijímače ADSB, takže pokud do telefonu připojíte správný hardware, získáte živé údaje z nebe. Zobrazuje pozice letadel s čísly letů na mapě 2D shora dolů nebo můžete zvolit 3D pohled. Toto je pouze pro zařízení Android.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 4 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 4]