Jak sledovat kabelovku zdarma

0
(0)

Kabelová televize je něco, co nás láká. Avšak nechce se nám platit měsíční poplatky, a proto spousta z nás přemýšlí nad tím, jak by mohlo platby za kabelovku vynechat a kabelovku přesto mít. Kdyby to bylo tak jednoduché, určitě by to dělal každý a platící zákazníci by přece vůbec nebyli! V tomto článku se zaměříme na to, jak sledovat kabelovku zdarma a zda je to vůbec možné. Vždyť televize je jedním z nejčastějších způsobů, jak lidé tráví volný čas.

Internet

Když něco hledáme, tak samozřejmě musíme začít na internetu. Na internetu je možné streamovat obsah nejrůznějších televizních programů – stačí si vyhledat jejich oficiální webové stránky. Zde můžete sledovat například ČT 24, Hope TV, Meteo TV, Óčko a další. Podobných streamových stránek můžete na internetu najít bezpočet – některé vám budou vyhovovat více, některé méně. Dejte si ale pozor – toto vysílání je nelegální.

VLC Player

Jedná se o přehrávač, jehož prostřednictvím můžete provádět streamování. K tomu ale budete potřebovat poměrně složité počítačové schopnosti a speciální plugin do boxu. Vše funguje tak, že budete mít VLC Player v počítači a jeho prostřednictvím můžete nasdílet streamin pro své známé. Pomocí tohoto přehrávače fungují níže vyjmenované stránky.

Spustit.cz

Jedná se o webovou službu, jejímž prostřednictvím můžete sledovat základní stanice, jako je ČT 1, ČT 2, ČT Sport, Nova a další. To můžete využít, když jste mimo ČR.

Televizeonline.jecool.net

Tato webová stránka poskytuje klasický streamin pro počítače ale také Androidy. Jsou zde české a slovenské programy a několik zahraničních programů.

Zapni.tv

Také tato webová stránka nabízí základní české a slovenské programy a některé zahraniční programy.

Kabelovka zdarma

Pokud patříte mezi pohodlné uživatele televize a máte zájem o kabelovou televizi, nejlepším způsobem pro vás bude, když si ji zaplatíte. Někteří producenti nabízejí zajímavé balíčky programů za příznivé ceny.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]