Jak sledovat mobil přes GPS

0
(0)

Sledování mobilního telefonu přes GPS se vám může hodit tehdy, když svůj telefon ztratíte, nebo máte pocit, že vám ho někdo ukradnul. Jak na to?

Sledování iPhonu přes GPS

Otevřete si stránky iCloudu (https://www.icloud.com/) na svém počítači – aby to fungovalo, musí být v iPhonu nainstalován Find My iPhone. Přihlaste se svým jménem nebo se zaregistrujte. Klikněte na funkci Find iPhone (napravo). Budete muset znovu zadat své heslo. Klikněte na položku Všechna zařízení. Tato karta je v horní části stránky. Zobrazí se rozbalovací nabídka. Vyberte svůj iPhone z nabídky.

Poté, co Apple vyhledá Váš iPhone, budete mít možnost vidět jeho polohu. Učinit ale můžete ještě další akce:

* Přehrát zvuk – vyzve váš iPhone k akustickému upozornění.

* Ztracený režim – uzamkne váš iPhone a pozastaví platbu Apple na vašem iPhone.

* Vymazat iPhone – Odstraní všechna data z vašeho iPhone. Tuto akci nelze vrátit zpět, takže je dobré mít k dispozici zálohu.

Sledování Androidu

Zadejte https://www.google.com/android/find ve webovém prohlížeči. Tato funkce bude fungovat pouze v případě, že je v telefonu nainstalována a povolena aplikace Vyhledat moje zařízení (Find My Device). Zadejte e-mail, který používáte v Androidu, a přihlaste se pomocí hesla. Vyhledejte svůj Android – poté budete moci přehrát zvuk, zamknout svůj Android heslem nebo vymazat všechna data.

Sledování ztraceného Samsungu přes GPS

Jděte na stránku https://findmymobile.samsung.com/ v prohlížeči. Aby to fungovalo, musíte být v telefonu přihlášeni do účtu Samsung. Přihlaste se. Zjistěte polohu svého Samsungu. Opět máte tři možnosti – přehrát zvuk, zamknout si telefon nebo ho vymazat. Akce vymazání je opět nevratná, takže si ji dobře rozmyslete, nemáte-li svá data zálohována.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]