Jak sledovat svoji zásilku nebo balík online?

0
(0)

Sledování zásilky je důležité, pokud máte pocit, že doručení trvá příliš dlouho. Sledovat můžete zásilku z téměř jakéhokoli internetového obchodu, ze kterého jste si objednali zboží. Většinou k tomu budete potřebovat číslo zásilky – které vám bude posláno v rámci potvrzení například e-mailem nebo v SMS od obchodníka, jehož zboží jste si zakoupili. Sledování jednotlivých zásilek pak už není žádný problém.

Sledování zásilek Česká pošta

Česká pošta nabízí jednoduchý nástroj ke sledování zásilky nebo i více zásilek najednou. Vše, co potřebujete znát je číslo zásilky, které vyplníte do speciálního formuláře uvedeného na internetových stránkách České pošty (postaonline.cz/trackandtrace). V rámci tohoto formuláře můžete sledovat jednu až dvacet zásilek najednou. Jednotlivá čísla zásilek je ale nutné oddělit čárkou nebo středníkem.

Sledování zásilek PPL

Také přepravní společnost PPL nabízí sledování zásilek. V rámci internetového obchodu si totiž můžete vybrat, která společnost, vám balík doručí. Pokud jste vybrali PPL a jste zvědaví, kde je váš balík, stačí sledovat zásilku od PPL a zde do uvedeného pole zadat číslo zásilky.

Sledování zásilek DHL

Další přepravní společností je DHL. Abychom mohli sledovat svou zásilku, stačí navštívit stránku zaměřenou na sledování zásilek DHL. V rámci této služby pak stačí do připraveného formuláře vepsat číslo zásilky. Stejně jako u České pošty lze napsat až deset čísel jednotlivých zásilek najednou, jednotlivá čísla oddělíte čárkou nebo klávesou Enter.

Sledování zásilek DPD Na www.dpd.com/tracking(lang)/cz_CZ si najdete formulář pro sledování své zásilky. Můžete hledat podle čísla zásilky nebo také podle referenčního kódu.

Sledování zásilek Geis

Pro sledování zásilek Geis budete muset opět znát číslo zásilky, která zadáte do formuláře na internetových stránkách www.geis-group.cz/cs/sledovani-zasilky.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]