Jak sledovat TV přes internet? Existují streamové televize!

0
(0)

Pro sledování televize přes internet jde využít několik programů nebo například streamové televize. Jak je naladit? Někdy bude potřeba vybrat si nějaký program ke stažení, jindy můžete sledovat televizi online.

Například na stránkách České televize (http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/). Zde se vysílají pořady všech programů ČT (ČT 1, 2, Sport atd.). Avšak ne všechny pořady lze takto sledovat.

Stream

Streaming je způsob přenosu od zdroje k uživateli. Ke sledování televize přes internet je vhodný rychlejší internet, protože pak nedochází k tomu, že se vám přenos bude zastavovat a vy budete muset čekat na načtení. V rámci streamování nepotřebujete televizní kartu a vše je zcela zdarma (k placeným programům se ale nedostanete). Jedná se o televize z celého světa v různých jazycích.

K tomu, abychom se ke všem těmto televizím dostali, bude potřeba si stáhnout program. Vhodné jsou zejména kvůli sledování některých sportovních přenosů, které české televize nepřenášejí. TV Player Classic 6.8

Tento freeware vám zajistí sledování více než 1200 dostupných televizí z více než 100 zemí. Co se týká českých kanálů, najít můžete Óčko, Meteo TV a další. Lze sledovat v okně i na celé obrazovce.

SopCast

Jedná se taktéž o freeware, takže program je zcela zdarma po celou dobu užívání. Zde najdete programy různých zemí, které nabízí několik málo dokumentů a hudebních programů. Program se ale zaměřuje zejména na sportovní přenosy.

JLC´s Internet TV 1.2

Taktéž se jedná o freeware, který zahrnuje různé televizní programy celého světa, včetně České republiky.

Livestation 3.2.

Tento program umožňuje sledování více než 3 000 různých televizních a rozhlasových kanálů z celého světa – české programy tu ale nenajdete. Mezi známými programy jmenujme například DW TV, CNBC, Euronews, BBC World News a další.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]