Jak sledovat lidi na Instagramu – Návod pro začátečníky

0
(0)

Co je to vlastně ta trendová věc, které se říká Instagram? Je to již několik let, co se Instagram těší velké oblibě. Instagram je aplikace pro sociální sítě vytvořená pro sdílení fotografií a videí ze smartphonu. Stejně jako Facebook nebo Twitter, každý, kdo si vytvoří účet Instagram, má profil a informační kanál.

Když na aplikaci Instagram pošlete fotografii nebo video, zobrazí se ve vašem profilu. Ostatní uživatelé, kteří vás sledují, uvidí vaše příspěvky ve svém vlastním přístroji. Stejně tak uvidíte příspěvky od ostatních uživatelů, které jste se rozhodli sledovat.

Je to jako zjednodušená verze Facebooku, s důrazem na používání mobilních zařízení a vizuální sdílení. Stejně jako ostatní sociální sítě, můžete komunikovat s ostatními uživateli v aplikaci Instagram a sledovat je, následovat je, komentovat, dávat jim like, označovat je a psát jim soukromé zprávy. Můžete dokonce uložit fotografie, které na Instagramu vidíte.

Jak sledovat lidi na Instagramu?

Postup je jednoduchý. Na začátku všeho si na Instagramu musíte založit profil. Můžete projít své přátele na Facebooku. Poté přejděte na svůj profil v Instagramu a klikněte na hlavní menu. Mělo by se vám objevit takové kolečko, které znázorňuje Nastavení. Na to najeďte a klepnutím na „Přátelé na Facebooku“ nebo „Kontakty“ si vyhledáte své známe. U lidí, které chcete sledovat, pak jednoduše zvolíte funkci „Sledovat“. Nebo můžete vyhledat i jiné osoby, které chcete sledovat (například celebrity).

Které přístroje spolupracují s Instagramem?

Instagram je k dispozici zdarma v systémech iOS a Android. K dispozici je také přístup z počítače, ale uživatelé mohou nahrávat a sdílet fotografie nebo videa pouze ze svých mobilních zařízení. Vždyť pro tento účel byl vlastně Instagram stvořen. Zapsat se můžete již přes svůj existující profil na Facebooku.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]