Jak zkontrolovat tiket – Od Tipsportu, Fortuny nebo Sportky

0
(0)

Zkoušeli jste své štěstí a vsadili jste si? Nyní asi budete chtít vědět, jestli jste vyhráli. Jak zkontrolovat tiket? Ať už jste vsázeli u Sazky nebo třeba u Fortuny, možnosti kontroly tiketu jsou podobné. Asi nejsnadnější možností je online sázení, kdy se ihned po vylosování čísel (popřípadě po skončení zápasu) dozvíte, jak na tom jste. Ale co když jste sázeli v kamenné prodejně?

Kontrola tiketu Sportka

Stejně jako vsadit si, i zkontrolování tiketu není nic složitého. Můžete si vsadit u kamenné prodejny. Pak se jako možnost nabízí navštívit stejnou nebo i jinou prodejnu, která poskytuje sázení přes Sportku a lístek předložit tamější obsluze ke kontrole. Jde to ale i online, což s sebou nese tu výhodu, že nemusíte chodit do prodejen a stát v dlouhé řadě. Kontrola tiketu Sportka může proběhnout jednoduše z pohodlí vašeho domova. Dále pak si můžete svůj tiket ověřit v televizním vysílání, v mobilní aplikaci či na teletextu.

Kontrola tiketu Fortuna

Také tiket od Fortuny si můžete zkontrolovat osobně na terminálech nebo také z pohodlí domova. Máte několik možností – například na internetu je spousta stránek, které nabízí kontrolu tiketu Fortuna pouhým zadáním čísla sázenky. Dále pak můžete najít výsledky v mobilní aplikaci. Když si vsadíte, chcete své výsledky znát co nejrychleji po ukončení sázení – a k tomu jsou vhodná právě elektronická zjišťování kontroly tiketu.

Kontrola tiketu Tipsport

Tipsport je další populární metodou sázení – zejména na sportovní výsledky. Vsadit si ale můžete i na různé společenské události, jako jsou například výsledky voleb nebo výsledky různých soutěží uváděných v televizi. Kontrolu tiketu od Tipsportu můžete zkontrolovat osobně na terminálech Tipsportu nebo také z pohodlí domova. Například na internetových stránkách Tipsportu nebo prostřednictvím různých internetových stránek, kde výsledky dozvíte zadání čísla tiketu a čísla pobočky.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]