Jak sledovat satelit zdarma

0
(0)

Sledovat satelit zdarma lze jenom pirátsky. Satelit sám o sobě je placená služba, proto chcete-li ho sledovat zdarma, budete muset porušit několik pravidel. Takovému pirátskému sledování satelitu říkáme neautorizovaný příjem satelitní televize. Existuje hned několik druhů takového neplaceného příjmu. Jaké druhy to jsou?

Zveřejněný klíč

V dnešní době internetu již můžete najít zveřejněný klíč k televizním programům. Aby to fungovalo, musíte mít speciálně upravený přijímač, který bude mít neoficiální firmware. Tyto softwary je možné používat legálně pro různé funkce, jako jsou upravené možnosti nahrávání. Pomocí tohoto firmwaru lze pak klíč nahrát ze souboru nebo pomocí dálkového ovladače jej jednoduše zadat. Tento příjem satelitní televize je nelegální.

Autoupdate

Funkce autoupdate slouží k tomu, abyste nemuseli klíč neustále vypisovat prostřednictvím ovladače nebo ho stahovat ze souboru. Set top box celou práci udělá za vás. Tato funkce se ale začala postupně omezovat a dnes již není dostupná.

Volně šířené satelitní programy

Mimo placené televizní kanály je možné přijímat také programy, které jsou přístupné pro všechny, tedy i pro ty, kteří si neplatí satelitní služby. V České republice se jedná o programy jako je ČT24, ÓČKO, Fashion TV a mnohé další. Nabídka v rámci naší republiky je omezená, avšak existuje také možnost přijímat zahraniční programy, které jsou takto dostupné zdarma. Těch je nepřeberné množství, takže pokud vám nedělá problém sledovat anglicky nebo německy hovořící televizní stanice, máte poměrně širokou nabídku. Pravdou ale je, že takové programy jsou poměrně chudé na obsah a jejich nabídka je omezená.

Placené satelitní programy

Nejlepším způsobem, jak přijímat satelitní programy, které jsou placené, je za tuto službu si zaplatit. Vše je legální a satelit ani není tak drahý – jeho ceny se mohou v závislosti na počtu programů pohybovat již od 260 Kč za měsíc.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]