Jak a kde sledovat sport online – Tipy na jednotlivé programy

0
(0)

Sledovat sport online lze i bez placení. Existuje hned několik způsobů, jak na to. Vše je zcela legální a přenosy budete mít ve skvělé kvalitě. U sportu někdy ani nepotřebujete komentáře, takže můžete sledovat i zahraniční zdroje sportovních přenosů. Taktéž není problém tyto sporty sledovat jak na počítači, tak také na vašem chytrém telefonu (když jste například na dovolené). Jak tedy sledovat sport online?

Televizní přenosy

Například ČT Sport nabízí živé přenosy také online na svém webu. Ze stanic určitě nebude jediná, která tak činí. Zkuste propátrat internetové stránky, načtěte si oficiální webové stránky nejrůznějších sportovních programů. Z těch zahraničních si pak najděte Laola1, což je rakouský sportovní kanál, který na svých webových stránkách nabízí celou řadu sportovních událostí.

Online sport

Zkuste si ve svém prohlížeči také následující stránky, které vám poskytnou řadu sportovních zážitků:

* sport365.live

* livetv.ru

* atdhes.eu

* sportlemon.tv

Weby sázkových kanceláří

Zatímco nabídka na ČT Sport je poněkud omezená, mnohem lepší možností je navštívit webové stránky sázkových kanceláří. Ty totiž nenabízí jen možnost vsadit si na jednotlivé sportovní zápasy, ale nabízí také přenos online. Z českých sázkových kanceláří to je například Fortuna nebo Tipsport. Zde se můžete dívat na hokejové a fotbalové ligy celého světa, ale také NBA či tenis a další sporty. A to bez nutnosti sázení. Někdy je ale potřeba mít peněžní zůstatek, abyste mohli sledovat sportovní utkání živě.

Hokejka TV

Hokejka TV poskytuje přenos nejvyšší české hokejové ligy. Registrace je zdarma a je nutná k tomu, abyste získali přístup ke sledování tohoto portálu.

Eurovision Sports Live

Je to obdobné jako Hokejka TV, avšak přenosy nejsou zaměřeny pouze na hokej. Sledovat můžete různá vybraná sportovní utkání – například biatlon, rychlobruslení, veslování, atletika a mnohé další.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]