Jak sledovat O2 TV na televizi, na PC a na mobilu

1
(3)

Abychom mohli sledovat O2 TV na PC a na mobilu, musí tyto elektrospotřebiče splňovat určité parametry. Počítače musím mít OS Windows XP a novější, mobilní telefony a tablety pak OS Adroid 4.0 a vyšší (nebo OS iOS 7.0.). Aplikace, jejímž prostřednictvím si pak O2 TV spustíte, se jmenuje stejně – tedy O2 TV.

Uživatelský účet

K tomu, abyste mohli využívat O2 TV musíte mít zřízen uživatelský účet. V rámci tohoto jednoho účtu můžete připojit maximálně pět zařízení (set-top-box a další čtyři zařízení), na kterých budete O2 TV sledovat. Současně si tedy můžete na pěti zařízeních pustit O2 TV. To se hodí například tehdy, když se chce každý člen domácnosti dívat ve svém pokoji na jiný program (O2 nabízí například filmy z O2 Videotéky).

Jak je to s živým vysíláním?

Ačkoli bychom zde nečekali žádnou zradu, jedno a to samé živé vysílání si můžeme pustit pouze na dvou různých zařízeních současně. To, kolik přístrojů již máte připojeno ke svému účtu, můžete zkontrolovat ve správě zařízení, kde je možné zařízení mazat a popřípadě doplňovat. O2 TV má poměrně stabilní vysílání, a to i přes to, že používáte slabou linku (například 3 Mb/s).

Aplikace O2 TV

Aplikace O2 TV nabízí zpětné dívání se na pořady, které probíhaly například tehdy, když jste byli v práci. Tato funkce je velmi jednoduchá, na váš vyvolený film se můžete podívat se zmáčknutím několika tlačítek (bez stahování nebo nahrávání). Problémem ale je to, že si za tuto rychlou funkci budete muset pustit celou řadu reklam a čekání je leckdy až nekonečné. Většinou je ale jde přeskočit.

Pokud naopak máte O2 Videotéku, tak zde problém s reklamami není, zde reklamy jednoduše nejsou.

Využití streamování přes televizor

Není problém přijímat stream do telefonu a vysílat ho odtud na druhý displej (například na chytrou televizi) prostřednictvím vaší domácí Wi-Fi sítě. Problémem ale může být zpracování obrazu při příjmu, který může být leckdy tak nekvalitní, že nás od sledování zcela odradí.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 1 / 5. Vote count: 3

No votes so far! Be the first to rate this post.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 1]