Jak sledovat NHL na internetu ZDARMA

0
(0)

Fanoušci zahraniční hokejové ligy se častokrát snaží najít způsoby, jakými se dají sledovat všechny zápasy NHL. Ti největší fanoušci si pořídili předplatné televizních stanic, na kterých mohou přijímat nejen zápasy této hokejové ligy, ale také velkou spoustu dalších sportů. Někdy ale není zapotřebí platit, abyste mohli sledovat ty zápasy, o které máte největší zájem. Navíc, zápasy můžete sledovat online.

Ziveprenosy.cz

Tato webová stránka slibuje, že veškeré sportovní přenosy, které nabízí, jsou a budou vždycky zdarma. Stačí si vybrat, o který sport máte zájem (může jít o hokej, fotbal, tenis, basketball, házená, baseball, motor sport, rugby, Formule 1 a další sporty). Po výběru vám vyjedou všechny zápasy, které se v ten den odehrají. Vám už jen postačí si vybrat a sledovat.

Sportprenosy.cz

Další stránkou, na které můžete sledovat velké množství sportovních přenosů, včetně hokeje je sportprenosy.cz. I zde je možné sledovat vše online a zdarma. Bohužel ne všechna utkání z NHL jsou zde dostupná. Důvodem je to, že právo na vysílání NHL má v současné době Nova Sport.

Zivelive.cz

Obdobnou stránkou pro sledování velkého množství sportovních přenosů. Vybírat si můžete podle svých preferencí a sledovat tak sporty online a zdarma.

Ceskatelevize.cz

Také Česká televize nabízí některé sporty ke shlédnutí online a zdarma. Jedná se ale ovšem o ty přenosy, na které má právo Česká televize a které taktéž vysílá v televizi.

Onlinehokej.com

Na těchto webových stránkách najdete online zápasy všech aktuálních hokejových zápasů. Na rozdíl od předchozích stránek se tato zaměřuje pouze na hokej.

Watchingabroad.com

Tuto stránku můžete využít ke sledování sportovních utkání ze zahraničí. V takovém případě budete sledovat utkání i například v angličtině.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]