Jak sledovat Ligu Mistrů na internetu

0
(0)

Pokud nemáte zrovna přístup k televizi, nebo jednoduše z nějakého důvodu chcete sledovat Ligu Mistrů (anglicky UEFA Champions League) online, máte k tomu možnost. Tyto sportovní přenosy jsou dostupné na mnoha internetových serverech, stačí si vybrat ten, který vám bude nejvíce vyhovovat. Liga Mistrů je soutěž, které se účastní jen ty nejlepší fotbalové týmy. Její vítěz získá Pohár osvoboditelů – což je nejslavnější klubová trofej ve fotbale.

Liga Mistrů – z historie

Liga Mistrů vznikla ze soutěže, která se původně jmenovala Pohár Mistrů evropských zemí. Pohár Mistrů se poprvé hrál už v sezóně 1955/56 a Liga Mistrů se z něj stala v roce 1992/93. Liga Mistrů je rozdělena na čtyři předkola, které tvoří čtyřčlenné skupiny (každá po dvou zápasech, kdy jeden hraje doma a druhý venku). Z každé skupiny postupují dva nejlepší týmy, které se utkají v hlavní soutěži, kde se také hraje na dva zápasy – jeden doma a jeden venku. Poražený v soutěži končí. Finále se hraje pouze na jeden zápas.

Sportprenosy.cz

Na této webové adrese najdete jak všechny zápasy Ligy Mistrů, tak také všechny zápisy druhé nejpopulárnější evropské fotbalové soutěže – Evropské ligy (UEFA Europa League). To je velice atraktivní, protože vítěz těchto dvou soutěží bude na začátku sezóny hrát o evropský Superpohár.

Ziveprenosy.cz

Jedná se o další stránku, která nabízí nejrůznější sportovní utkání, jako je fotbal, hokej, basketbal, tenis, baseball, golf, motosport, cyklistika a mnohé další. Ke sledování se nepotřebujete registrovat, a přitom můžete sledovat zajímavé sportovní zápasy zcela zdarma. Sledování veškerých utkání je velice jednoduché – stačí si je najít v seznamu a rozkliknout.

Liga Mistrů v televizi

Ligu Mistrů můžete sledovat i v televizi, ovšem práva na její vysílání nemá žádný z českých kanálů. Pokud se budete chtít podívat na Ligu Mistrů v televizi, pak budete muset naladit zahraniční televize – pro následující tři roky mají práva k vysílání televize v Chorvatsku, Maďarsku, Srbsku či Švýcarsku.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]