Jak sledovat Eurosport na internetu zdarma

5
(1)

Pokud jste na dovolené a jste závislí na sportech, pak už se vám určitě stalo, že se vám stýskalo po vašem Eurosportu. Málokterý hotel si ale připlácí za přístup ne Eurosport. Notebook ale už v dnešní době má snad každá domácnost, a tak není problém sledovat Eurosport online. Jak to ale udělat, aby to bylo zdarma?

Sledování přes stránky Eurosportu

Asi nejjednodušším způsobem, jak sledovat Eurosport je na oficiálních stránkách Eurosportu (cz.eurosportplayer.com). Tato služba se jmenuje Eurosport Player, ale bohužel se jedná o placenou službu. Za měsíc zaplatíte okolo 7 Eur, ročně pak cca 30 Euro. Pokud ale chcete Eurosport pouze po dobu dovolené, máte vyhráno, protože první týden je zkušební a je zdarma. Jenom je potřeba na to myslet na to, že v rámci těchto zkušebních sedmi dnů je potřeba službu zrušit, jinak se automaticky prodlouží na celý měsíc.

Jiné stránky

Eurosport můžete sledovat online také na následujících stránkách: 

* http://www.live-stream.tv/online/fernsehen/deutsch/eurosport.html * https://livestreaming.cz/eurosport-online-vysielanie-nazivo/ * https://zapni.tv/ – tato služba umožňuje sledování televize v rámci celé Evropské unii, prvních 7 dní je opět zkušebních a tedy zdarma.

* https://sport-dnes.cz/eurosport-1-zive-live-stream/ – tato služba je zdarma, ale budete nuceni shlédnout několik reklam, které jednoduše odkřížkujete. Pokud vám vyběhne návrh na stahování nějakého programu, vždy dejte storno a rozhodně nic nestahujte. Když se dostanete přes tyto nepříjemnosti, čeká vás už podívaná na váš oblíbený sport.

* Sázkové kanceláře – sázkové kanceláře nabízí některá sportovní utkání online na svých stránkách. Nejedná se tedy o sledování Eurosportu, ale konkrétního sportovního utkání.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]