Jak sledovat HBO zdarma

0
(0)

HBO patří mezi placené televizní kanály. To víme všichni. Ale v době moderních technologií nás napadá, zda přece jen neexistuje nějaký způsob, jak sledovat HBO zdarma. Tato otázka není tak úplně od věci. Níže se podívejte na způsoby, jak můžete sledovat tak slavný televizní kanál, jakým je HBO, a to zdarma.

HBO – oblíbený televizní kanál

HBO má více než 100 milionů předplatitelů po celém světě. Tato televizní stanice debutovala v roce 1972 v Pensylvánii. Reputace kanálu pro inovativní programování (Game of Thrones, The Sopranos, Oz , atd.) pomohlo zvýšit očekávání. Prvních téměř 10 let své existence zajišťovala HBO vysílání po dobu zhruba jen devět hodin denně. Teprve v roce 1981 začalo 24 hodinové vysílání.

HBO GO

Nejedná se o službu, která by byla zcela zdarma. Stojí 129 Kč za měsíc, ale první měsíc je zdarma. Pokud tedy již teď víte, že budete chtít sledovat HBO pravidelně, pak je tato možnost řešením pro vás. Můžete se spolehnout na to, že pořady jsou česky, můžete streamovat také obsah pro děti. A pokud si to rozmyslíte, a budete chtít službu zrušit, není na tom nic složitého.

V rámci kabelové nebo satelitní televize

Některé kabelové a satelitní televize, vám nabídnou základní programy, ve kterých HBO nemusí být zahrnuto. I když si vyberete ten nejlevnější balíček, který televizní kanál HBO neobsahuje, přece jen jej budete moci sledovat. Ale na omezenou dobu… Někteří poskytovatelé satelitních služeb nabízejí například tři měsíce sledování programu HBO zdarma, pokud se rozhodnete s nimi uzavřít smlouvu. Ani toto řešení není napořád.

HBO zdarma?

Sledovat HBO zdarma zkrátka legální není. To je důvod, proč ani my nemůžeme poskytnout více rad na toto téma. Vám tak nezbývá zvolit některou z předchozích možností, nebo se spoléhat na stahování či streamování svých oblíbených filmů z veřejně dostupných portálů na internetu.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]