Jak a kde sledovat kamery přes Google

0
(0)

Důležité je uvědomit si, že ne všechny bezpečnostní kamery jsou přístupné přes internet; váš hardware bude muset podporovat streaming, aby to fungovalo. Pokud takové zařízení máte, čtěte dál, abyste zjistili, jakým způsobem se dají sledovat bezpečnostní kamery přes internet. Pomocí těchto kamer tak můžete sledovat svůj domov, když jste na dovolené nebo v práci, či si tak hlídat chatu.

Sledujte své bezpečnostní kamery přes internet!

Nastavení hardwaru

Ujistěte se, že vaše bezpečnostní kamery se mohou připojit k Internetu. Ne všechny bezpečnostní kamery jsou kompatibilní s technologií Wi-Fi, takže dříve, než utratíte peníze za nákup DVR pro váš bezpečnostní systém, zkontrolujte, zda vaše kamery budou schopny vysílat své streamy. Pokud budete chtít sledovat pouze jednu bezpečnostní kameru, můžete využít bezpečnostní kamery Ethernet (pokud budete chtít mít kamer více, pak už bude sledování obtížné).

Kupte si DVR pro své bezpečnostní kamery

DVR ukládá záznam zaznamenaný vašimi bezpečnostními kamerami. Pokud si koupíte ten, který má funkce streamingu, budete se k němu moci připojit i pro živé záběry. Váš DVR by měl pocházet od stejné firmy, která vyráběla vaše bezpečnostní kamery.

Připojte DVR k routeru

Pomocí kabelu Ethernet zapojte jeden konec kabelu do zadní části DVR a druhý konec kabelu zapojte do volného portu „Internet“ na zadní straně routeru.

Připojte DVR k monitoru

Pomocí kabelu HDMI připojte rekordér k monitoru počítače nebo televizoru. Budete to muset udělat jen na tak dlouho, dokud nezměníte IP adresu DVR, a poté budete mít přístup k DVR online.

Přihlaste se k DVR

Pomocí dálkového ovladače DVR zadejte uživatelské jméno a heslo pro zobrazení panelu DVR. Ve většině případů použijete „admin“ jako uživatelské jméno a heslo bude prázdné. Jakmile se přihlásíte, můžete začít pracovat s nastavením softwaru vašeho streamu. Můžete zkontrolovat příručku DVR, abyste zjistili, zda existuje specifická sada přihlašovacích pověření, kterou budete potřebovat.

Změňte IP adresu DVR na statickou

To se bude mírně lišit od přístroje k přístroji, ale obvykle najdete kartu Síť nebo Internet, vyhledejte sekci „IP“, vypněte volbu „Dynamic IP“ nebo „Automaticky přiřadit (Automatically assign)“ a nastavte adresu IP tak, aby končila „110“.

Přesměrujte port routeru na 88

V počítači přejděte na webový prohlížeč routeru a povolte přesměrování portů pro port 88. Stejně jako u vašeho DVR se bude stránka routeru výrazně lišit v závislosti na modelu.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]