Jak sledovat Digi Sport nebo Digi TV

0
(0)

Satelitní služba Digi TV přišla se sportovním kanálem Digi Sport. Jedná se o placený satelitní a kabelový kanál, který se zaměřuje na nejrůznější sporty, zejména pak na Premier League, kterou má právo vysílat ve středoevropském regionu (tedy i v České republice a na Slovensku). Jako takový je tento sportovní kanál velmi zajímavý pro všechny fanoušky, nejen pro ty fotbalové. Ale je nutné si kvůli tomu koupit satelitní službu Digi TV? Jak sledovat Digi Sport?

Nejen na Digi TV

Dříve bylo skutečně nutné si pořídit Digi TV, v rámci které jste mohli po zaplacení sledovat i Digi Sport. V dnešní době už je tento sportovní kanál ale dostupný i pro ostatní operátory. Věc je v současné době k jednání, Digi Sport se tedy v nejbližší době může objevit také jakou součást jiných satelitních služeb, než je Digi TV.

Proč Digi Sport

Proč je Digi Sport tak lákavým programem? Mimo to, že má práva na vysílání anglické fotbalové ligy Premier Ligue, ale vysílá také slovenskou fotbalovou ligu, německou fotbalovou Bundesligu a italskou fotbalovou Serii A. K novinkám patří také získaná práva na FA Cup (Anglický pohár). Mimo fotbal se na Digi Sport objevují také další sporty, jako je tenis a prestižní turnaje Masters, kickbox, motor sport (například Grand Prix) a další.

Satelit i internet

Digi TV si můžete naladit jak přes satelit, tak také přes internet. V rámci základního balíčku získáte ke zhlédnutí minimálně 70 televizních programů. Tento základní balíček je možné rozšířit. Digi TV není jen pro sportovní fanoušky (i když jim může poskytnout až sedmnáct sportovních kanálů), ale také pro milovníky zajímavých filmů a seriálů, dokumenty pro zvídavé a pohádky pro děti nebo i dospělé. Dospělí také mohou zvolit i erotické pořady, které jsou před dětmi chráněny rodičovským heslem.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]