Jak a kde sledovat F1 online -Sledování Formule 1 na internetu

0
(0)

Fanoušci Formule 1 mají několik možností, jak mohou sledovat F1 online. Není přitom potřeba předplatit si nějakou webovou službu, většina serverů nabízí celou sérii F1 online a zcela zdarma. U většiny z nich ani nebudete potřebovat žádnou registraci (což je potřebné zejména u placených stránek), takže ke sledování F1 nebudete nuceni vymýšlet si přihlašovací jméno ani heslo.

Sledování přes televizi

Mohlo by se zdát, že český fanoušek Formule 1 má pro rok 2018 a 2019 smůlu, protože veškeré série jsou vysílány na území České republiky pouze na placených kanálech. To ale nemusí být důvod, proč si takové kanály předplatit. Nezapomínejte na mocný internet, který vám vždycky poradí, jak obejít jednotlivá (a v celé řadě nesmyslná) nařízení. Proč bychom si měli platit jen ty kanály, které nám zrovna nabízí oblíbené sporty?

Webové stránky ke sledování F1

Na internetu je spousta dostupných webových stránek, které vám zprostředkují nejrůznější sportovní zážitky, včetně F1. Pokud nevíte, kde hledat, jste na těch správných stránkách – rádi vám poradíme. Mezi nejoblíbenější webové stránky s online sportovními přenosy patří:

* Ziveprenosy.cz

* http://www.vipleague.me/sports/motorsports.html

* http://www.livesport.cz/

* http://sport-dnes.cz/zive-prenosy/f1-zive-tv/

Sky Sport

Lidé také nelegálně využívají britský kanál Sky Sport. Takové sledování může být řešením, je ale potřeba připravit se na anglický komentář a nepříjemné množství neskutečného množství reklamních sdělení. Toto řešení tedy může být pro ty, kterým tohle všechno nevadí.

Zprostředkování sportovních zážitků

Výše uvedené webové stránky neslouží jen ke sledování Formule 1. Sledovat zde můžete téměř jakýkoli sport, který vás napadne, a to zdarma. Stačí si vybrat z nabídky jednotlivých serverů. Určitě si aspoň jeden z nich oblíbíte i vy. Můžete tak mít vždycky přehled o všech sportech, které vás zajímají a nespoléhat se přitom na televizní přenosy.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]