Jak sledovat Bundesligu online a zdarma

Pokud nepatříte mezi počítačový hackery a nechce se vám platit vysoké částky za kabelové televize, máme pro vás dobrou zprávu. Milovníci veškerých sportů mohou sledovat zápasy – a tedy i Bundesligu – online a v reálných časech zcela legálně. Můžete si svůj vybraný zápas pustit na internetu a fandit tak svým oblíbeným týmům. Má to i další výhodu – můžete si rovnou na tyto zápasy sázet, protože legální způsob, jak tyto zápasy sledovat, je právě přes velké české sázkové kanceláře.

Fortuna a Tipsport

Právě Fortuna a Tipsport jsou dvě sázkové kanceláře, které mají ve své nabídce poměrně široké spektrum fotbalových utkání. Stačí se zaregistrovat – tedy založit si účet pro internetové sázení. K tomu budete muset navštívit kamennou pobočku. K registraci je totiž potřeba, abyste se prokázali občanským průkazem. Poté, co si takový účet založíte, můžete online sledovat Bundesligu, ale také jiné fotbalové ligy (La Liga, Fortuna:Liga ad.).

Co na kanálech nenajdete?

V nabídce žádné z těchto dvou cestovních kanceláří není Premier League ani některé další evropské poháry ani liga mistrů. Vybrané zápasy zde ale najdete. Jedná se většinou o důležité a zajímavé zápasy, takže musíte pravidelně sledovat zápasy na svém účtu.

Nevýhody sledování přes sázkové kanceláře

Pokud si zápas přes sázkové kanceláře spustíte, musíte počítat s tím, že kvalita zápasu nebude taková, jako by byla v televizi. Za to, že nezaplatíte nemůžete očekávat stoprocentní kvalitu. Obrazová kvalita je většinou kolem 500 pixelů, některé zápasy ale běží i v HD kvalitě. Vše záleží na providerovi. Taktéž komentáře některých zápasů prostě nejsou – sledujete pouze zvuky ze stadionu. Podmínkou dále může (ale nemusí) být aktivní sázkové konto.

Může se hodit:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *