Jak sledovat cizí mobil

Úplně na začátek je potřeba říct, že není možné (z právního hlediska) sledovat úplně cizí mobil. Svého partnera/partnerku či děti však sledovat můžete. Od 15 let ale potřebuje výslovný souhlas toho, koho se rozhodnete sledovat. Pokud vaše dítě například začíná ze školy chodit samo, je dobrý nápad, když jej přes mobil můžete sledovat. Pokud ale podezříváte manžela z nevěry, není vhodné ho sledovat přes mobilní telefon.

MobiGPS

Jedná se o mobilní aplikace, podle které může zjistit svou polohu. Tuto polohu ale můžete pomocí GPRS odeslat někomu jinému, kdo zná IMEI vašeho telefonu a má přístup k internetu.

Snoopza

Tento program vám umožní sledovat osoby prostřednictvím mobilního telefonu. Je to bezplatný program, s jehož pomocí můžete nahrávat hovory, sledovat polohy telefonu, zobrazovat textové zprávy, kameru, snímky obrazovky, ale také sociální sítě. Aplikaci musíte nainstalovat do přístroje toho, koho chcete sledovat. Musíte si vytvořit účet na stránkách této společnosti a po přihlášení se do účtu můžete danou osobu sledovat.

Howerwatch

Howerwatch funguje na stejném principu jako Snoopza. Nejprve se musíte zaregistrovat a vytvořit si účet. Poté stáhnete program do mobilního telefonu toho, koho chcete sledovat. Po přihlášení se do svého účtu, můžete vidět lokalizaci dané osoby, ale také nahrávat její hovory, číst její SMS a mnohé další.

Rodinný lokátor – Life360

Jedná se o další aplikaci. V rámci této aplikace si můžete vytvářet skupiny, ve kterých se budete navzájem sledovat. Jedná se o tzv. „kruhy“. V rámci těchto kruhů můžete vytvořit skupiny, kde bude vaše rodina, a další skupinu například pro přátele. Snadno tak najdete rodinu a přátele na soukromé mapě. Bezplatně můžete se členy skupiny prostřednictví této aplikace kontaktovat. Navíc, když vám někdo ukradne telefon (nebo ho ztratíte), snadno ho prostřednictvím této aplikace najdete.

Může se hodit:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *