Jak dobře líbat – Tipy, jak se naučit líbat

0
(0)

Perfektní polibek může být nejromantičtější věcí na světě, ale špatná polibková chemie může být pro leckoho často signálem, že vztah je potřeba ukončit. Pro něco tak intimního, je tu prostor pro to, aby se hodně pokazilo. I když si myslíte, že líbáte skvěle, zkuste si přečíst tento článek. Prostor pro zlepšování je přece vždycky. A hlavně nezapomeňte cvičit!

Nepospíchejte

Pravděpodobně nejlepší tip, který vám může někdo dát, je pomalý způsob polibku. Pokud máte strach z toho, že neumíte líbat, pravděpodobně vás to povede k tomu, abyste spěchali. Avšak nikdo nemá rád líbání s někým, kdo je hyperaktivní. Líbání má být relaxační a smyslné!

Použijte správné množství tlaku

Někteří lidé líbají příliš silně, tlačí svého partnera zpět nebo jsou příliš agresivní. Jiní lidé jsou příliš plaší a jejich polibky končí bez života. Přemýšlejte o tom jako o potřesení rukou. Někteří lidé stisknou vaši ruku příliš silně, jiní zase mají efekt „leklé ryby“. Při líbání také musíte vyvinout určitý tlak – ale ne moc.

Používejte jazyk moudře

Další společnou vlastností „špatného“ líbání je příliš mnoho jazyka. Jazyk je neuvěřitelně silný sval, takže je třeba dbát na to, abyste si ho nechali z určité části pro sebe. Zkuste se jen jemně dotýkat jazyka vašeho partnera. Představte si, že se vaše jazyky jen zlehka hladí.

Zapojte celé tělo

Nejlepší polibky zahrnují celé vaše tělo, nejen vaše rty! Omotávejte paže kolem těla vašeho partnera, nebo hlaďte jeho ruce, ramena a záda. Tiskněte své tělo proti jeho. Držte v rukou jeho obličej, nebo si hrajte s jeho vlasy. Udělejte si také pauzu a líbejte také krk nebo uši.

Škádlete partnera během polibku

Škádlení partnera mezi polibky může být zábava! Zde je několik jednoduchých technik, které můžete vyzkoušet:

* Přerušte polibek a podívejte se na partnera s úsměvem na tváři.

* Odtáhněte rty a jemně zdvihněte spodní ret palcem.

* Přejíždějte svými rty proti rtům svého partnera, aniž byste je skutečně líbali.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]