Jak a kde sledovat filmy online

0
(0)

Sledování filmů online je skvělým nástrojem, s pomocí kterého nemusíte na stáhnutí filmu čekat celé hodiny. Existují legální weby, kde si za sledování filmů budete muset zaplatit, ale také některé weby, které nabízí sledování (zejména seriálů) online.

Alza media

Jedná se o českou službu, v rámci které si můžete půjčovat filmy a sledovat je online. Za měsíc zaplatíte 249 Kč, můžete využít zkušební období v délce 30 dní zdarma. Pokud vám jde o jednorázové sledování filmů, pak za 48 hodin zaplatíte od 45 Kč. Protože se jedná o českou službu, najdete zde české filmy, filmy nadabované do češtiny, anebo alespoň s českými toulkami.

Apple iTunes

Cena za vypůjčení filmů na 48 hodin stojí od 45 Kč, film si můžete i zakoupit, a to od 250 do 500 Kč. Tato služba je dostupná pouze pro ty, kteří vlastní zařízení od společnosti Apple. Najdete zde i filmy s českými titulky.

Banaxi

Banaxi nabízí také filmy, které jsou česky nadabované, nebo mají české titulky. Můžete si zde vypůjčovat (i kupovat) filmy online, za 48 hodin zaplatíte půjčovné od 45 Kč. Někoho by mohl odradit vzhled stránek, které vypadají velice zastarale, navíc ani nemáte možnost si službu vyzkoušet zdarma, jako je tomu u některých jiných online půjčoven. Podle uživatelů to ale nikterak neubírá na funkčnosti stránek.

Sledování filmů zdarma

U nás existuje několik portálů, na kterých můžete sledovat filmy a seriály online a zdarma. Mezi nimi jsou například:

* www.eserial.cz – kde můžete sledovat pouze seriály.

* www.sledujuserialy.cz – kde můžete také sledovat pouze seriály. Zajímavostí je, že tuto stránku provozuje Česká pirátská strana.

* www.kinotip.cz – kde můžete sledovat jak filmy, tak i seriály.

* www.cinema51.com – kde můžete sledovat jenom filmy.

* www.sledujemefilmy.cz – kde můžete sledovat taktéž jenom filmy a kterou provozuje Česká pirátská strana.

Sledovat filmy tedy můžete zdarma i za peníze. Zřejmě je všem jasné, že placené platformy nabízejí i novinky ve filmografii, na rozdíl od neplacených portálů.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]