Jak a kde sledovat Games of Thrones (Hra o trůny)?

0
(0)

Seriál Games of Thrones (Hra o trůny) je inspirován knihami Georgea R. Martina a jedná se o produkci HBO. Jedná se o fantastickou sérii o celkem sedmi rodinách, které bojují o kontrolu království Westeros. V seriálu hrají hvězdy, jako je Kit Harington, Emilia Clarke, Natalie Former, Maisie Williams, Sophie Turner, Peter Dinklage a další. Tito herci získali celou řadu ocenění, stejně tak seriál.

Zatím neexistuje přesné datum vydání osmé a poslední série, ale víme, že to bude někdy v průběhu roku 2019. Předchozí série jsou dostupné ke zhlédnutí zdarma, jen je potřeba vědět, kde hledat.

HBO

Nejjednodušší možností je zaplatit si HBO a sledovat pořad přímo tam. Bohužel, jak všichni víme, jedná se o placený program, což mnohé odradí. Vhodná je služba HBO GO, kterou je možné po dobu jednoho měsíce využívat zdarma. Poté se za službu platí 199 Kč za měsíc.

České webové stránky

Naštěstí existuje také spousta českých webových stránek, které poskytují sledování seriálů online a zdarma. Zde je jejich krátký seznam. Sledování 7. série je bohužel na většině z nich dosud nedostupné, ale jedná se jen o otázku času.

Online CZ seriály

Na webové adrese: https://www.onlineczserialy.cz/serial/Game%20of%20Thrones/ najdete seriál Game of Thrones včetně 7. série (do sedmého dílu).

Seriály online

Další stránkou je http://serialy-online.wz.cz/hot/.

Další stránky

* kinodum.cz

* SIFEE.biz

* gotonline.cz

* https://www.topserialy.to/

Stažení

Hry o trůny můžete sledovat také po stažení. Pokud vám vadí angličtina, můžete si ke stažené verzi stáhnout také české titulky, například ze serveru edna.cz. Další možnosti si můžete najít sami, nespoléhejte se jen na české weby, na zahraničních toho je v mnohých případech mnohem více a nemusíte čekat takovou dobu.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]