Jak a kde sledovat fotbal na internetu zdarma

5
(1)

Fotbaloví fanoušci mohou sledovat fotbalové zápasy jednak v televizi, jednak také prostřednictvím internetu. Tuto možnost mohou využít pro zápasy, které se v televizi vysílat nebudou, nebo prostě když nebudou mít možnost sledovat zápasy v televizi. Sledování fotbalu online je tak přizpůsobeno pro všechny fanoušky, aby nepřišli ani o jeden zápas, který chtějí vidět. Jak ale sledovat fotbal na internetu?

Sázkové společnosti

Některé sázkové společnosti poskytují sledování zápasů online, a to i těch, na které nemáte aktuálně vsazeno. V rámci takového sledování sportovních utkání totiž máte šanci vsázet life. U některých sázkových společností je ale ke sledování utkání online mít na účtu alespoň nějaký peněžní zůstatek. Na webech sázkových společností můžete sledovat nejen fotbal, ale také jiné sporty, jako je hokej, biatlon, nebo třeba basketbal a spousta jiných. A které fotbalové ligy sázkové společnosti nabízejí? Je to Fortuna:liga, Bundesliga, La Liga, Ligue 1, Serie A, ad.

Webové stránky televizních kanálů

Existuje hned několik kanálů, na kterých můžete sledovat různá fotbalová utkání z nejrůznějších částí světa online. U nás asi nejznámější je ČT sport. Na webových stránkách tohoto můžete sledovat různé fotbalové zápasy i jiné sporty. V nabídce jsou z fotbalu Liga mistrů, Evropská liga, Liga národů, FNL, MOL Cup, Fortuna:liga a mistrovství světa.

LAOLA1

Rakouský sportovní televizní program nabízí také různé ligové soutěže ve fotbale, jen se budete muset smířit s německy mluvenými komentáři.

ACE stream

Poté, co si nainstalujete ACE stream na svůj počítač, můžete jednoduše kliknout na http://livetv.sx/en/allupcomingsports/1/ a sledovat různá fotbalová utkání online.

Satelitní a kabelové televize

Jsou další možností, jak si zpřístupnit fotbalová utkání, a to i prostřednictvím internetu.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]