11 tipů jak vypadat dobře na fotkách

0
(0)

V dnešním světě posedlém sociálních médií je bezpečné říci, že vypadat dobře na fotkách, je nesmírně důležité. Jaký má smysl by měl účet na Instagramu, pokud byste na fotkách nevypadali dobře? Naučit se, jak dobře vypadat na fotkách je mnohokrát jednodušší, než naučit se zacházet s fotoaparátem. Zde je několik rad, které vám pomohou vytvářet perfektní selfie nebo i jiné fotky.

1. Pokud máte tendenci mrkat, zavřete oči sně před pořízením snímku a otevřete je pomalu, než fotoaparát klikne. Už žádné zavřené oči!

2. Chcete-li se vyvarovat dvojité brady, prodlužte si krk a zatlačte tvář trochu dopředu.

3. Ujistěte se, že je váš make-up perfektní. Make-up nesmí být o dost světlejší nebo tmavší, než váš krk a dekolt.

4. Zakřivené řasy a řasenka jsou nutností. Obojí vám otvírá oči a oči jsou ohniskem obrazu. Čím jsou oči otevřenější, tím více světla je zasáhne a to je to, co je přiměje, aby se rozzářily.

5. Podívejte se na fotografie, na kterých si myslíte, že vám to sluší. Zkuste se z nich poučit. Líbí se vám, jak vypadáte z určitého úhlu? Nebo když se usmíváte určitým způsobem? Snažte se replikovat své nejlepší postavení při příštím fotografování.

6. Vyzkoušejte tento trik, abyste se vyhnuli nepříjemnému, příliš širokému úsměvu: dejte jazyk za zuby, když se usmějete.

7. Zvýrazněte obočí. Vaše obočí vyjadřuje povahu a emoce. Můžete také zvážit použití trochu tmavší tužku na obočí, pokud víte, že se budete fotografovat.

8. Vaše vlasy by měly být lesklé. Nastříkejte na ně lesk pro zvýraznění jejich krásy.

9. Podívejte se na světlo přímo předtím, než někdo zachycuje fotografii. Pokud tak učiníte, vyhnete se červeným očím.

10. Pár kapek Visinu pomůže vašim očím vypadat jasněji.

11. Červené tváře jsou nutností! Bez zdravíčka může vaše tvář na fotografiích vypadat dvourozměrně. Používejte středně růžový odstín, abyste pomohli tvarovat tvář.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]