Jak sledovat Nova Sport online a zdarma

3
(2)

Nova Sport je sportovní kanál, který nahradil původní zastaralý kanál Galaxie Sport. Nejprve vznikl jeden moderní sportovní kanál Nova sport, který později získal mladšího brášku a došlo k přejmenování kanálu na Nova Sport 1 SD/HD. Druhý kanál získal logicky jméno Nova Sport 2 HD.

Rozdíl těchto jednotlivých kanálů je v tom, že zatímco na Nova Sport 1 se vysílají především sporty, ve kterých má Česká republika své reprezentanty, na Nova Sport 2 lze sledovat kanály, které jsou oblíbené ve světě, ale v Česku zatím moc ne. Takže na Nova Sport 1 sledujeme především hokejové zápasy NHL a KHL, tenisové turnaje, MotoGP, Evropskou ligu ve fotbale a další. Na Nova Sport 2 jsou to sporty jako americká basketbalová liga NBA, bojovníci UFC, ragby nebo třeba turnaje v šipkách.

Kde Nova Sport naladíme?

Kanály Nova Sportu lze naladit více způsoby. Ten první je přes satelit, což je možnost pro všechny zájemce, kteří mají satelitní talíř a přijímač. Nova Sport 1 je dostupný většinou v základní nabídce sportovních balíčků, Nova Sport 2 je v nabídce satelitních operátorů Skylink a DIGI CZ, pro slovenské zájemce je to Slovak Telecom.

Dalším způsobem připojení je připojení kabelové nebo přes IPTV televizní operátory. Nova Sport 1 opět najdeme v základní nabídce, Nova Sport 2 je v nabídce operátorů UPC a O2.

Posledním způsobem, jak sledovat oba kanály, je zakoupení předplatného na videoportálu VOYO. Po zaplacení zákazník získá přístup ke všem kanálům skupiny Nova, nejenom těch sportovních. Službu VOYO lze využívat na všech počítačích a tabletech, chytrých telefonech a také na chytrých televizích.

Kanál Nova Sport 1 je zatím lépe dostupnější než Nova Sport 2, poskytovatelé ale usilují o běžnější zařazení druhého kanálu do své nabídky. V případě operátora FreeSAT je tohoto úsilí dosaženo a již přes rok má tento prémiový kanál v nabídce. Ostatní operátoři ho budou jistě brzy následovat.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 3 / 5. Vote count: 2

No votes so far! Be the first to rate this post.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]