Jak dobře simulovat nemoc a nejít do školy

0
(0)

Snažíte se vyhnout škole nebo nepříjemným povinnostem v práci či rodině? Jako první výmluva vás určitě napadne oznámit, že jste nemocní. Pokud vás ale má kdo zkontrolovat, bude potřeba, abyste tuto lež podložili vhodným simulováním nemoci. Vědět, jak dobře simulovat nemoc, se vám může hodit.

Rozhodněte se pro nemoc

Vyberte si takovou nemoc, která vás zneschopní z nepříjemných povinností, ale přitom nebude tak závažná, abyste museli jít k lékaři nebo do nemocnice. Nachlazení, horečka, nevolnost mohou být dobrou volbou. U vybrané nemoci musíte znát příznaky – neváhejte se podívat na internet, jak se nemoc projevuje.

Symptomy už den předem

Den před nepříjemnou povinností, respektive večer, už byste mohli cítit první nepohodlí. Předstírejte únavu a říkejte, že se necítíte dobře nebo máte lehkou bolest hlavy. Moc nejezte a běžte brzo spát. Čím dříve budete cítit příznaky, tím věrohodnější bude vaše nemoc. Řiďte se například tím, jak jste jednali, když jste byli naposledy skutečně nemocní.

Nemocný člověk je bledý

Pokud máte kosmetiku, můžete ji použít k tomu, abyste vypadali bledě a nemocně. Tváře můžete například jen trochu potřít zeleně (opravdu jen velice jemně). Nebo můžete zvolit jen make-up světlejší barvy, než je vaše přirozená barva. Choďte pomaleji, kratšími kroky. Dejte si na čas, než se zvednete ze židle nebo z postele. Když se postavíte, předstírejte, že trochu ztrácíte rovnováhu.

Simulujte horečku

Horečnatého vzhledu dosáhnete tak, že si dáte horkou sprchu (nenamočte si vlasy). Foukejte si na obličej fénem, trochu vody si poté znovu naneste na obličej. Nahřívejte si obličej lahví s horkou vodou, když se nikdo nedívá. Rukama si třete obličej. Lehněte si s hlavou dolů přes postel, aby do ní šla krev.

Simulujte nevolnost

Nebo se můžete rozhodnout pro nevolnost. To znamená, že budete muset vynechat nějaké jídlo. Čas od času se chytněte za břicho. „Pro jistotu“ si na večer přistavte kbelík k posteli. A poslední věc – buďte hodně dlouho v koupelně.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]